preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Zeytinburnu Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Zeytinburnu Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Zeytinburnu Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Zeytinburnu Mevcut Farklı Ozon Tedavileri Nelerdir : 2021 2022 2023


IV Kan Ozon tedavisi tedavileri, rahat bir IV odasında ofiste sertifikalı bir RN tarafından IV yoluyla uygulanır. Hasta şezlong gibi olan IV koltuğa rahatça oturur. Gerekirse battaniye ve yastıklar mevcuttur. Bir damara bir IV kateter yerleştirilir ve kanınızın bir kısmı steril bir IV torbasına çekilir. O 3 daha sonra kana yerleştirilir ve ozonlanmış kan, prosedürü güvenli ve steril tutarak aynı torbadan vücudunuza geri konur. IV kateterin yerleştirilmesinde herhangi bir rahatsızlık varsa minimal düzeyde olur. Tedavi yaklaşık yarım saat sürer ve ek bir bağışıklık desteği için IV Myers Kokteyli ve / veya Glutatyon ile birleştirilebilir.

Rektal Ozon tedavisi, ofiste uygulanabilen veya eve götürülebilen (ancak 30 dakika içinde kullanılması gerekir) kapalı bir torba aracılığıyla uygulanır. Hasta rahat bir şekilde yan tarafına uzanır ve rektuma birkaç inç ince kaygan bir kateter yerleştirir. Hasta, O 3’ü rektuma infüze etmek için poşeti sıkar . İşlem yaklaşık 5-10 dakika sürer. Sonrasında hafif bir şişkinlik olabilir. Sonrasında hastadan 5-10 dakika tuvaleti kullanmaktan vazgeçmesi istenir. Tipik olarak bu, 3 hafta boyunca haftada 5 gün yapılır.

Vajina ve uzuv torbası Ozon tedavisi ofiste yapılır. Ozon vajinaya nazikçe infüze edilirken veya kolunuzun etrafına (kol / bacak) bir torba içinde 15-20 dakika boyunca rahatça yatarsınız.

Zeytinburnu Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Zeytinburnu Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Mesane Ozonu ofiste bir RN tarafından yönetilir. Hasta özel bir odadadır ve mesaneye nazikçe (RN ile) bir kateter yerleştirilir ve bir anestezik (prilokain) ve heparin karışımı, mesaneye nazikçe infüze edilir. 30 dakikalık bir dinlenme süresinden sonra, O 3 yavaşça 10-20 yaklaşık dakikalık bir süre boyunca mesane içine infüze edilir. Tedavi sıklıkları, durumunuzun ciddiyetine bağlıdır.

Prolozon , doktor, PA veya NP tarafından gerçekleştirilir. Ofiste. Vücudunuzun etkilenen bölgesine bir vitamin ve prilokain karışımı nazikçe enjekte edilir. O 3 daha sonra bölgeye yavaşça enjekte edilir. Prolozon sayfamızda daha  ayrıntılı bilgilere bakın.

Sonuç olarak, ozon tedavisinin iyi tolere edildiği ve çok çeşitli rahatsızlıklar için oldukça etkili olabileceğidir. Vücudunuzun kendini iyileştirmek için inanılmaz bir sistemi var. Bazen bu sistem bir “hıçkırık” olur ve sonuçta hastalık, işlev bozukluğu ve / veya ağrı olur. Ozon terapisi, vücudunuzu kendi kendini iyileştirmeye teşvik etmek için doğal maddeler kullanır – hayatınızı yeniden kazanmanıza ve yapmaktan zevk aldığınız şeyleri yapmaya geri dönmenize yardımcı olur.

Optimal Bir Siz ile Konsültasyonunuzu Planlama


Tedavi programları hedeflerinize bağlıdır ve ayrıca tüm Sağlık Çemberinize derinlemesine bir göz atacağımız konsültasyonunuzda tartışılabilir. Bu hizmeti tüm hastalarımıza sunuyoruz, böylece vücudunuz hakkında daha derin bir anlayışa ve size en iyi şekilde nasıl hizmet edebileceğimize sahibiz. Tereddüt etmeyin, ozon tedavisi konsültasyonunuzu (951) 461-3021 planlamak için bugün arayın.

ZEYTİNBURNU İLÇESİ , ZEYTİNBURNU MERKEZ , BEŞTELSİZ , ÇIRPICI , GÖKALP , KAZLIÇEŞME , MALTEPE ,  MERKEZEFENDİ , NURİPAŞA , SEYİTNİZAM , SÜMER , TELSİZ , VELİEFENDİ , YENİDOĞAN , YEŞİLTEPE

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara