preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Sultangazi Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

 • Home
 • -
 • Ozon Tedavisi
 • -
 • Sultangazi Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Sultangazi Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Sultangazi Ozon nasıl çalışır? 2021 2022 2023


Ozon terapisinin kan akışını artırdığı ve dolaşımı iyileştirdiği görülmektedir.

Medikal sınıf O 3 kullanımının antioksidan üretimini artırdığı görülmektedir.

Aynı zamanda bağışıklık sistemini dengeliyor gibi görünüyor. Bağışıklık sisteminizin bir sallantıya benzediğini – çok fazlasının aşırı aktif bir bağışıklık sistemine (yani otoimmün hastalıklara) ve çok azının yetersiz bir bağışıklık sistemine (yani kronik enfeksiyonlara) neden olduğunu hayal edin. Ozon, bağışıklık sisteminizin düzeltilmesi ve dengelenmesi için modüle edilmesine yardımcı olarak vücudunuzun hem otoimmün hastalıklarla hem de kronik enfeksiyonlarla başarılı bir şekilde mücadele etmesini sağlar. Tedaviler ayrıca, vücudun her hücresindeki güç merkezleri olan mitokondrinin işlevini artırıyor gibi görünmektedir. Mitokondri, vücudunuzdaki hücrelere güç veren enerjinin kaynağıdır. O 3 , esasen bu önemli organları harekete geçirebilir.

Sultangazi Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Sultangazi Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

SULTANGAZİ İLÇESİ , SULTANGAZİ MERKEZ , CEBECİ , CUMHURİYET , ESENTEPE , GAZİ , HABİPLER , İSMETPAŞA , KAZIMKARABEKİR , MALKOÇOĞLU , SULTANÇİFTLİĞİ , UĞURMUMCU , YAYLA , YUNUSEMRE , ZÜBEYDEHANIM MAHALLESİ-SEMTİ

Ozon Tıbbi Kullanım İçin Nasıl Uygulanır?

Ozon tedavisi IV, rektal, mesane, vajinal, uzuv torbası veya belirli bir ağrı bölgesine enjeksiyon yoluyla uygulanır. Sizin için en iyi tedavi türü ve ihtiyaç duyduğunuz sıklıklar, tedavinin ne için olduğuna bağlıdır.

Örneğin, yaşlanmayı geciktirme amaçlı veya kalp sağlığının sürdürülmesi için aylık IV tedavisi en uygun tedavidir. İnterstisyel sistit için mesane ozon, 4-8 haftalık bir süre boyunca haftada birkaç kez verilir. Omuz ağrısı için, 3 hafta arayla 1-3 kez lokalize bir enjeksiyon yapılır. Temel olarak, ozon uygulamasının yöntemi ve sıklığı, her kişinin kendine özgü durumuna bağlıdır.

 • IV ozon tipik olarak kalp hastalığı, otoimmün hastalıklar, kronik enfeksiyonlarla mücadele, detoksifikasyon, kronik yorgunluk ve yaşlanma karşıtı amaçlar için en iyisidir.
 • Rektal ozon tipik olarak gastrointestinal sorunlar için en iyisidir.
 • Ozon ile mesane kateterizasyonu : İnterstisyel sistit semptomlarını hafifletmek veya tekrarlayan mesane enfeksiyonlarından muzdarip hastalara yardımcı olmak için harikadır. 
 • Vajinal ozon , IV tedavilerini yapamayan sistemik ozon tedavisi isteyen kadınlar için bir seçenektir. IV ile aynı etki için daha sık tedaviler gerektirir.
 • Uzuv torbası ozon , cilt enfeksiyonlarını veya endişelerini tedavi etmek içindir.
 • TME, sinüs problemleri veya kas-iskelet sistemi şikayetleri (dizde, omuzda, kalçada, sırtta vb. Ağrı) için ozon (Prolozon) enjeksiyonları yapılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara