preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Şişli Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Şişli Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Şişli Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Şişli Ozon Tedavisi nedir? 2021 2022 2023

Oksijeni tipik olarak ozon çevremizdeki atmosferin bir parçası, iki oksijen atomu içeren bir molekül olarak düşünürüz. Tedaviler, soluduğumuz havadaki normal iki oksijen atomu yerine üç oksijen atomlu tıbbi ozona dönüştürerek tıbbi oksijeni kullanır . Ekstra oksijen atomu oldukça aktiftir ve bu, vücudunuzu kendi kendini iyileştirmesi için uyarır.

Bu ekstra oksijen atomu onu oksijenin “aşırı yüklü” bir versiyonu yapar ve ona vücudunuz için harika şeyler yapma yeteneği verir. Tıbbi derece O 3 (Ozon) hem güvenli hem de etkilidir. Tıbbi rahatsızlıkların tedavisinde kullanımı ilk olarak 1950’lerde Almanya’da kurulmuştur. Avrupa’da yaygın bir tedavi yöntemidir ve ABD’de kullanımı artmaktadır.

Ozon kelimesini duymuş olabilirsiniz ama vücudumuzda inanılmaz iyileştirici özelliklere sahip olduğunun farkında olmayabilirsiniz. Ağrınız, işlev bozukluğunuz, bir hastalığınız, bir hastalığınız varsa veya sadece daha iyi yaşlanmak istiyorsanız, ozon tedavisi araştırmak için harika bir seçenektir.

On yıllardır ortalıkta olan ancak ABD’de ne yazık ki yeterince kullanılmayan güvenli ve etkili bir terapötik tedavidir. Bu, büyük ölçüde çoğu insanın bunu bilmemesinden, çoğu doktorun bu özel terapi biçiminde eğitilmemesinden ve hala sigortalar tarafından ödenebilir bir hizmet olarak kabul edilmemesinden kaynaklanmaktadır. İyi haber şu ki bu kelime yayılıyor – mutlu hastalar diğer insanları bu konuda eğitmeye yardım ediyor.

Şişli Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Şişli Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozonun Tıbbi Kullanımı Vücudunuza Çeşitli Hastalık ve Hastalıklarla Mücadelede Yardımcı Olabilir:

3 , kalp hastalığını (yeni veya tekrarlayan) azaltmak, otoimmün hastalıkları (MS, Hashimoto tiroiditi, Lupus, vb.) İyileştirmek ve hatta tersine çevirmek, TME’yi tedavi etmek, kanserle savaşmak, fibromiyaljiye yardımcı olmak, vücudun enfeksiyonlarla savaşma yeteneğini geliştirmek için etkili bir şekilde kullanılmıştır. (Zona, Lyme hastalığı, vb.), Detoksifikasyona yardımcı olur, interstisyel sistit semptomlarını hafifletir, bağların, kasların ve tendonların iyileşmesini uyarır ve çok daha fazlasını yapar.  

Ozon tedavisi aynı zamanda zarif bir şekilde yaşlanmanızı sağlamak için etkili bir tedavidir. Vücudunuzun daha genç ve sağlıklı görünmesini ve hissetmesini sağlayabilir.

ŞİŞLİ İLÇESİ , ŞİŞLİ MERKEZ , 19MAYIS , AYAZAĞA ,BOZKURT , CUMHURİYET , DUATEPE , ERGENEKON , ESENTEPE , ESKİŞEHİR , FERİKÖY , FULYA , GÜLBAHAR , HALASKARGAZİ , HALİDEEDİPADIVAR , HALİLRIFATPAŞA , HARBİYE , HUZUR , İNÖNÜ , İZZETPAŞAÇİFTLİĞİ , KAPTANPAŞA , KURTULUŞ , KUŞTEPE , MAHMUTŞEVKETPAŞA , MASLAK , MECİDİYEKÖY , MEŞRUTİYET , NİŞANTAŞI , OKMEYDANI , OSMANBEY , PANGALTI , PAŞA , TEŞVİKİYE , TOPAĞACI , PAŞA MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara