preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Sarıyer Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Sarıyer Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Sarıyer Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Sarıyer Medikal Ozon Tedavileri 2021 2022 2023

Tıbbi Ozonun Etkileri:

  1. Tıbbi ozonun bakterisidal (bakteri öldürücü), mantar öldürücü (mantar öldürücü) ve virostatik (virüslerin büyümesini önleyen) etkisi vardır. Bu nedenle enfeksiyonlu yaraların dezenfekte edilmesinin yanı sıra bakteri ve virüslerin neden olduğu hastalıkların tedavisinde kullanılır.
  2. Kan dolaşımını artırıcı ve pıhtılaşmayı azaltıcı etkisi nedeniyle dolaşım bozukluklarında kullanılır.
  3. Vücudun direncini artırır, bağışıklık sistemini harekete geçirir.
  4. Yaşlanmayı geciktirici (canlandırıcı) etkiye sahiptir.

Tıbbi ozonun uygulandığı hastalıklar:

1) KOAH ve alerjik astım

2) Colitis ulcerosa ve Crohn Desease gibi iltihaplı bağırsak hastalığı

3) Fibromiyalji ve kronik yorgunluk

4) Migren tedavisi

5) Multipl Skleroz, Alzheimer ve Parkinson Hastalığı gibi nörolojik hastalıklar

6) Romatolojik hastalıklara bağlı genel vücut ağrısı olması durumunda

7) Deri mantarları, egzama, enfekte deri yaraları, zona ve uçuk tedavisinde

8) Kanser tedavisinde bağışıklığı artırmak ve yorgunluğu azaltmak

9) Diyabetik ayak tedavisi

Sarıyer Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Sarıyer Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon Tedavisi

Ozon Terapisinin kullanıldığı en son tedaviler söz konusu olduğunda, uygulayıcılardan oluşan ekibimiz zengin bilgi ve deneyime sahiptir.

Bu yöntem, onlarca yıldır tedavilerde incelenmiş ve başarıyla uygulanmıştır. Etkileri defalarca kanıtlanmıştır ve az ve önlenebilir yan etkilerle güvenlidir.


Ozon tedavisi tıp uzmanları tarafından hastalıkları tedavi etmek ve önlemek için kullanılır. Optimal You’da hastalarımızın sağlığı ve zindeliği bizim temel meselemizdir. En iyi şekilde yaşamanızı sağlamak için faydalı bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Bir konsültasyon planlamak mı yoksa sadece terapilerimizin faydaları hakkında daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz?  numaralı telefondan randevunuzu ayarlamak için bugün bizi arayın.

Tıbbi sınıf ozon güvenli ve etkilidir. Tıbbi rahatsızlıkların tedavisinde ozon kullanımı ilk olarak 1950’lerde Almanya’da ortaya çıkmıştır. Avrupa’da birçok durumu dezenfekte etmek ve tedavi etmek için kullanılan yaygın bir tedavi yöntemidir ve kullanımı ABD’de artmaktadır.

SARIYER İLÇESİ , SARIYER MERKEZ , AYDINEVLER , BALTALİMANI , BAHÇEKÖY , BÜYÜKDERE , CAMİTEPE , ÇAYIRBAŞI , CUMHURİYET , DARÜŞŞAFAKA , EMİRGAN , FATİHSULTANMEHMET , FERAHEVLER , İSTİNYE , KAZIMKARABEKİR , KEMER , KİREÇBURNU , KOCATAŞ , MADEN , ÖMÜRTEPE , PINAR , POLİGON , PTTEVLERİ , REŞİTPAŞA , RUMELİHİSARI , RUMELİKAVAĞI , ŞENEVLER , TARABYA , YENİKÖY , MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara