preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Maltepe Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Maltepe Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Maltepe Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Maltepe Ozon Terapisi: Güçlü bir kanser tedavi 2021 2022 2023

Ozon Terapisi, Kanser, Hepatit, HIV gibi vakalar dahil birçok hastalığın yönetildiği ve hastaların normal ve hastalıksız yaşamdan memnun olduğu modern tıpta bir devrimdir. Ozon tedavisi, bir hastalığı veya yarayı tedavi etmek için ozon gazının vücudunuza uygulanması sürecini ifade eder. Ozon, üç oksijen atomundan (O3) oluşan renksiz bir gazdır. Bağışıklık sistemini uyararak tıbbi durumları tedavi etmek için kullanılabilir. Hastalığı dezenfekte etmek ve tedavi etmek için de kullanılabilir. Etki Mekanizması: Ozon tedavisinin algılanan terapötik etkilerinin, ozonun çeşitli biyolojik bileşenlerle reaksiyona girmesiyle oluşan ‘kontrollü ve orta derecede’ oksidatif stresle çalıştığı öne sürülmüştür. Şiddetli oksidatif stresde nükleer transkripsiyonel faktör kappa B aktive olur ve bu da inflamatuar bir yanıta ve doku hasarına neden olur, orta derecede stres altında ise, antioksidan yanıt elemanlarının transkripsiyonunu indükleyen başka bir faktör, nükleer faktör-eritroid 2 ile ilişkili faktör 2 aktive olur. Bunlar, serbest antioksidanlarla birlikte hücreleri oksidasyon ve enflamasyondan koruyan ve ayrıca kronik oksidatif stresi tersine çevirebilen çok sayıda antioksidatif enzimin üretimine neden olur. Kanser hücreleri anerobik ortamda geliştikçe. Ozon tedavisinin varsayılan etki mekanizması, kanser hücrelerinin çevresindeki oksijen seviyelerinin artmasının onları olumsuz etkileyeceği ve potansiyel olarak apoptoza neden olacağı fikrine dayanmaktadır. Tedavi Protokolü:

Maltepe Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Maltepe Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Bu tedavinin çeşitli uygulama modları Kulak, Rektum, Vajina ve Kandır. 

Hastalığın türüne ve ciddiyetine bağlı olarak, uygulama şekline karar verilir. Özellikle kanserle ilgili olan uygulama yöntemi ozon otohemoterapisidir. Bu teknik, kanın hastanın damarından çekilmesini ve reinfüzyon veya bir damar veya kas içine enjeksiyondan önce ozonla tedavi edilmesini içerir. Tıpta ozon kullanımına ilişkin kılavuzlar, artmış hemoliz riski olduğundan, ml tam kanda 80 μg ozon konsantrasyonlarının kullanılmamasını önermektedir. Bir ml tam kanda 60 µg ozon kullanılır. Toplam dozlar 500? G ??? olarak verilmiştir. 10 tedavi için haftada 2 kez 1000 ug, muhtemelen yılda birkaç kez tekrarlanır. Tıpta ozon kullanımına ilişkin kılavuzlar, artmış hemoliz riski olduğundan ml tam kanda 80 μg ozon konsantrasyonlarının kullanılmamasını önermektedir. Bir ml tam kanda 60 µg ozon kullanılır. Toplam dozlar 500? G ??? olarak verilmiştir. 10 tedavi için haftada 2 kez 1000 ug, muhtemelen yılda birkaç kez tekrarlanır. Tıpta ozon kullanımına ilişkin kılavuzlar, artmış hemoliz riski olduğundan, ml tam kanda 80 μg ozon konsantrasyonlarının kullanılmamasını önermektedir. Bir ml tam kanda 60 µg ozon kullanılır. Toplam dozlar 500? G ??? olarak verilmiştir. 10 tedavi için haftada 2 kez 1000 ug, muhtemelen yılda birkaç kez tekrarlanır.

Biyografi :

Nilay Pankaj Shah, Kalküta Üniversitesi’nden 2004 yılında BHMS ve 2005 yılında 24 yaşında iken MD’yi tamamladı. Ozon Terapisi, Şelasyon Terapisi, Akupunktur vb. Alternatif terapi alanlarında çeşitli kurslara katılmış, tıp konferanslarına katılım ve konuşmacı olarak yer almıştır. Ozone Forum of India tarafından sertifika aldı. Ayrıca Amerikan Ozon Terapisi Akademisi üyeliğine ve sertifikasına sahiptir. Öncelikli bir Alternatif Terapi Hizmeti kuruluşu olan Positive Medical Services’in sahibidir. Saygın dergilerde 15’ten fazla makale yayınladı.

MALTEPE İLÇESİ , MALTEPE MERKEZ , ADATEPE , ALTAY , ALTINTEPE , AYDINEVLER , BAĞLARBAŞI , BAŞIBÜYÜK , BÜYÜKBAKKALKÖY , CEVİZLİ , ÇINAR , DRAGOS , ESNKENT , FERHATPAŞA , FEYZULLAH , FINDIKLI , GİRNE , GÜLENSU , GÜLENSUYU , İDEALTEPE , KÜÇÜKYALI ,  YALI , ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara