preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Güngören Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

 • Home
 • -
 • Ozon Tedavisi
 • -
 • Güngören Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Güngören Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Güngören Ozon Tedavisi Nedir. 2021 2022 2023

Tıbbi fizyoloji üzerine ozon ders kitabını yazdı ve oksijen kullanımının önemi hakkında şunları söyledi:


“Tüm kronik ağrı, ıstırap ve hastalıklar hücre seviyesinde oksijen eksikliğinden kaynaklanır.”   Artık bunu çözmenin kolay, hızlı ve etkili bir yoluna sahibiz. Ozon tedavisi, oksijen seviyelerini iyileştirdiği ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği için artık birçok protokolümüzde kullandığımız güvenli ve kolay bir tedavidir. Enfeksiyonlar, otoimmün, dolaşım ve kanser dahil olmak üzere bir dizi rahatsızlık için bir cephe hattı veya yardımcı tedavi olarak başarıyla kullanılmıştır.

Ozon nedir?

Ozon oksijenin çok güçlü bir şeklidir… aslında enerjili, dengesiz bir oksijen şeklidir. Ozonun oldukça reaktif bir gaz olduğunu da biliyoruz. Elektronları paylaşan üç oksijen atomundan oluşan bir moleküldür.
Reaktif olduğu için oldukça hızlı bir şekilde oksijene geri döner, bu da onu çok uzun süre saklayamayacağımız anlamına gelir… ama bu reaktivite aynı zamanda onu güçlü kılar. Aslında, dünyadaki en güçlü sterilizatörlerden biridir ve doğru kullanıldığında bu iyi bir şeydir.

Şimdi ozon tedavisi hakkında konuştuğumuzda, ozon gazını kullanmanın terapötik bir yolundan bahsediyoruz. Ve bunu yapmak için bir ozon jeneratörüne ihtiyacımız olacak. Bu nedenle, atmosferde veya troposferimizde, dünya yüzeyinin yakınında oluşan ozonun aksine, hayvanlarımıza tedavi edeceğimiz ozon üretmek için tıbbi kullanım için tasarlanmış bir ozon jeneratörü ve saf tıbbi sınıf oksijen kullanıyoruz.

Güngören Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Güngören Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon Tedavisi Nedir?

Size ozon tedavisinin onu anlamamıza yardımcı olacak işlevsel bir tanımını vereyim.
“Ozon tedavisi, birçok kronik ve akut hastalığı tedavi etmek için aktif oksijen (ozon) kullanan tıbbi bir tedavidir. Oksijen kullanımını artıran, mitokondriyal işlevi optimize eden ve hücresel sağlığı iyileştiren biyolojik bir yanıt değiştiricidir. Topikal olarak uygulanabilir, çeşitli yollarla kan ve dokuya infüze edilebilir veya taşıyıcı görevi gören bir sıvıya veya yağa verilebilir. “

Yönetim Yöntemleri

 • Ozon tedavisinin bu kadar değerli olmasının nedenlerinden biri, çok yönlülüğüdür. Aşağıdakiler dahil birçok şekilde uygulanabilir:
 • Dejeneratif hastalık ve yaralanmalar için eklem enjeksiyonları
 • Enfeksiyonlar, kızarıklıklar ve daha fazlası için Ozonlu Sıvılar
 • Enfeksiyonlar, kızarıklıklar ve daha fazlası için Topikal Kremler
 • Kanser dahil sistemik problemler için Majör Otohemoterapi (MAHT)
 • Otoimmün durumlar için Minör Otohemoterapi (mAHT)
 • Kanser dahil sistemik problemler için Rektal İnsüflasyon
 • Topikal koşullar için uzuv Torbalama
 • ve dahası!

Araştırma

Hiç duymadığınız bir muameleyi yazmak cazip gelebilir ama bu bir hata olur. Ozon terapisinin işe yaradığını kanıtlamak için yapılmış binlerce araştırma makalesi ve çalışması vardır. Bunun yanı sıra, binlerce hayvan ozondan faydalandı.
Bu tedavi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

GÜNGÖREN İLÇESİ , GÜNGÖREN MERKEZ , ABDURRAHMANNAFIZGÜRMAN , AKINCILAR , GENÇOSMAN , GÜNEŞTEPE , GÜVEN , HAZNEDAR , MAREŞAL ÇAKMAK , MEHMETNEZİHİÖZMEN , MERTER , SANAYİ , TOZKOPARAN MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara