preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Fatih Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Fatih Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Fatih Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Fatih IV Ozon Tedavisinin Faydaları 2021 2022 2023

1. Otoimmün Hastalık

Ozon terapisinin birçok terapötik özelliği, otoimmün hastalıklar dahil olmak üzere çeşitli rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olmak için kullanılmıştır.

Diyabetli hastalarla yapılan bir çalışmada, ozon tedavisi kontrollü kan şekeri seviyelerini iyileştirdi, lezyonlarda yan etkileri olmayan önemli iyileşme ve kontrollü gruba göre daha az ampütasyon. Ülseratif kolit, romatoid artrit gibi diğer otoimmün hastalıkları olan hastalarda. Lupus ve Lyme hastalığı, ozon tedavisi iltihabı azaltmaya, hasarlı doku iyileşmesini hızlandırmaya ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olabilir (13,14)

2. Kanser

Vücutta ozon gazı hidrojen peroksite dönüştürülür ve hidrojen peroksit muhtemelen terapötik etkilerin ana bileşenidir. Kanseri önlemede yararlı olan antioksidanlar oluşturma potansiyeline sahip güçlü bir oksidandır. Araştırmada, hidrojen peroksit kanser hücrelerinin ölümüne neden olmak için kullanılmıştır (15,16). Sağlıklı hücreler stresli bir ortamda uzun süre yaşayamayacağından, ozon tedavisi antioksidan enzimleri artırarak kanser hücrelerinin ölümüne neden olurken sağlıklı hücrelerin hayatta kalmasını sağlar.

10 Geçiş Tekniği

Ozon tedavisinin güvenli kullanımı ve ozon tedavisinden mümkün olan en iyi şekilde yararlanmanız için özel uygulama teknikleri uygulanmaktadır! Avusturyalı jinekolog Dr. (17). Dr. Lahodny, 10 geçiş tekniğini göstermek için bir ana sınıf öğretir ve kendisi ve hastaları üzerinde hiperbarik Zotzmann ozon jeneratörü üzerinde pratik yaparak bulundu ve Binbaşı Otohemoterapinin maksimum güvenli sayıda geçişini üretti. 10 geçiş tekniği, “Ozon Yüksek Doz Tedavisi (OHT)” veya “Lahodny veya Zotmann Yöntemi” olarak da bilinir (17).

Tedaviden önce hastalardan üç bardak su içmeleri istenir. 10 geçiş tekniği sırasında, vakum altında (negatif basınç), 200 cc hastanın kanı alınır ve ardından kan, bir katı şişede 70 ug / ml’de 200-220 ml ozon konsantrasyonu ile pozitif basınç altında karıştırılır. Pıhtılaşmayı önlemek için heparin eklenir, ardından kan-ozon karışımı pozitif basınç altında bir hastanın damarına yeniden infüze edilir. Bu teknik, on defa tekrarlanır, dolayısıyla “10 geçiş” tekniği.

Bu nedenle, 2.000 ml kan alınır ve genel ozon dozu, 1-2 saatlik bir süre boyunca 140.000 ug (10 × 70 ug / ml x 200ml), dolayısıyla “Ozon Yüksek Dozu” adı verilir (18).

ABD çapında az sayıda doktor ozon tedavisi kullanıyor. Hastaların yorumları, minimal veya yan etkileri olmayan etkili bir tedavi şekli olduğunu belirtti.

Fatih Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Fatih Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Emniyet

Şimdi, ozon tedavisinin birçok faydasını ve nasıl çalıştığını anlıyorsunuz, ancak kendinize “ozon tedavisi güvenli mi?” Diye soruyor olabilirsiniz. Cevap “Ozon tedavisi doğru yapıldığında güvenlidir”. Ozon tedavisi, asgari yan etkilerle güvenli olduğu kanıtlanmış etkileri ile yüzyıllar boyunca yoğun bir şekilde kullanılmış ve üzerinde çalışılmıştır. Bir uzmanın sıkı gözetimi altında, ozon tedavisi yalnızca çeşitli durumların önlenmesine ve tedavi edilmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda genel sağlığınız için güçlü bir destek olabilir!

FATİH İLÇESİ , FATİH MERKEZ , AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara