preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Büyükçekmece Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Büyükçekmece Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Büyükçekmece Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Büyükçekmece Ozon Tedavisi Nelerdir . 2021 2022 2023

Ozon, çok yüksek enerji taşıyan bir oksijen türüdür. O3, oda sıcaklığında renksiz, karakteristik bir koku, fırtınalı havalardan sonra, yüksek yerlerde veya denizde hissedilebilen bir gazdır.

Ozonun bir gençlik iksiri olduğu bilinmektedir ve kronik hastalıkların tedavisinde oldukça etkilidir.

Günümüzde şeker hastalığı (diabetes mellitus) hipertansiyon ve kronik hepatit tedavisinde başarılı sonuçlar veren Ozon tedavisi, hücre yenilenmesini hızlandırdığı için klasik fizik tedavi yöntemlerinden biridir (sıcak, soğuk, elektrik akımları, Ses dalgaları vb.) .) çok daha etkili bir tedavidir. Özellikle akupunkturla kombine bir tedavi programı takip edildiğinde ağrı azaltılır ve daha kısa sürede kalıcı iyileşme sağlanır. Bu tedavi ile eklemlerdeki kıkırdak dokular hızlı bir iyileşme sürecine girer, kan dolaşımı hızlanır, hücrelerin salgıladığı iyileştirici enzimler ve hastalıklı hücreler iyileşme sürecine girer.

Büyükçekmece Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Büyükçekmece Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Kronik yorgunluk sendromu, migren, damar

Hastalıkları, sağlık hayatı ve stres, detoks, cilt hastalıkları, sindirim sistemi bozuklukları, bağışıklık sistemi güçlendirme, kadın üreme sistemi gibi alanlarda ozon tedavisi ile hücre yenilenmesini tetikleyerek hızlı ve kalıcı iyileşme elde etmek mümkündür. bozukluklar.

BÜYÜKÇEKMECE İLÇESİ , BÜYÜKÇEKMECE MERKEZ , 19MAYIS , AHMEDİYE , ALKENT2000 , ATATÜRK , BAHÇELİEVLER , CELALİYE , CUMHURİYET , DİZDARİYE , FATİH , GÜZELCE , HÜRRİYET , KAMİLOBA ,KARAAĞAÇ , KUMBURGAZ , MİMAROBA , MİMARSİNAN , MURATBEY , MURATÇEŞME , SİNANOBA , TEPECİK , TÜRKOBA , ULUS MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara