preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Beylikdüzü Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Beylikdüzü Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Beylikdüzü Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Beylikdüzü Ozon Tedavisi nedir? 2021 2022 2023

Ozon, üç oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşiktir (03). Atmosferik oksijenden (O2) çok daha yüksek enerji taşıma yapısına sahiptir.

Ozon Terapisi Nasıl Çalışır?

Ozon tedavisi uygulandığında kişinin dokularında oksijen daha iyi kullanılır, bağışıklık sistemi düzenlenir ve vücudun serbest radikallerle savaşması sağlanır. Beyindeki dolaşım bozuklukları üzerinde de olumlu etkileri vardır.

Ozon Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

Haftada bir veya iki kez olmak üzere toplam 10 seans uygulanır.

Ozon Tedavisinde Neler Kullanılır?

Medikal kullanım için olan ozon, özel jeneratörler tarafından medikal oksijenden elde edilmektedir. Medikal ozon her zaman saf ozon ve saf oksijenin bir karışımı olarak kullanılır.

Beylikdüzü Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Beylikdüzü Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon Terapisinin Uygulama Teknikleri Nelerdir?

Major Ozon Tedavisi: Hastanın kendi kanı özel bir şişeye (50-100cc.) Alınır ve ozon oksijen karışım gazı verilir. Hastaya tekrar yoğun oksijenli kan verilir. Genel sağlık sorunlarını önlemek amacıyla koruyucu hekimlik, yaşlanmayı geciktirme (yaşlanmayı geciktirme), sistemik hastalıklar, bağışıklık sistemi sorunları, dolaşım bozuklukları, viral hastalıklarda kullanılmaktadır.

Rektal uygulama: Ozon, oksijen gaz karışımının Rektal yolla verilmesi yöntemidir. Bu yöntem özellikle bağırsak ve karaciğer hastalıklarında kolay ve etkilidir. Ozon, hassas bağırsak mukozası tarafından hızla emilir ve sisteme eklenir.

Minör ozon tedavisi: Hastadan 3-5 cc. Kan alınır, ozon oksijen gazı ile karıştırılır ve kas içine verilir. Bu yöntem bağışıklık sistemini güçlendirmede ve alerjik hastalıklarda etkilidir.

Ozon Tedavisinin Yan Etkisi Var mı?

Tüm tıbbi uygulamalarda olduğu gibi ozon tedavisi de dikkatli ve dikkatli yapılmalıdır. Ozon konsantrasyonu, ozon tedavisi konusunda eğitimli bir doktor tarafından hastanın durumuna ve teşhisine göre düzenlenir.

BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ , BEYLİKDÜZÜ MERKEZ , ADNANKAHVECİ , BARIŞ , BEYKENT , BİZİMKENT , BÜYÜKŞEHİR , CUMHURİYET , DEREAĞZI , GÜRPINAR , KAVAKLI , MARMARA , MEGAKENT , PINARTEPE , SAHİL , YAKUPLU MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara