preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Beykoz Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Beykoz Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Beykoz Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon Tedavileri Beykoz 2021 2022 2023

Naturopatinin bir dalı olan Ozon Terapi, oksijenasyon ile diyabet tedavisini desteklemek için umut verici bir alternatif tıp tedavisi ortaya çıkmıştır.

Ozone tıp uzmanları, tip-2 diyabet tedavisi sırasında ozon tedavisinin terapötik faydalarını vurguladılar.

Ozon nasıl çalışır

Ozon dokulara oksijen dağıtımını iyileştirir, bu da dolaşımın gelişmesini sağlar ve oksidatif stresi düzelterek insülin direncinin azaltılmasına yardımcı olur. Daha iyi şeker kontrolü sağlar ve ayrıca daha iyi enfeksiyon kontrolüne sahiptir.

Ozon tedavisi uygulandığında vücut oksijen metabolizmasını iyileştirir. Ozon, hücre regülasyonunda enerjinin birincil taşıyıcısı olan ATP’yi (Adenozin trifosfat) iyileştirir.

Böylelikle ozon hedefleri hücre için enerjiyi geliştirir ve hücresel tekrar dengesini korur.

Uzmanlar, Ozon Terapisinin sadece kan şekeri seviyelerini tedavi etmekten çok, çok organlı bir diyabet tedavisi için bütünsel bir tedavi olabileceğine inanıyor.

Hindistan Ozon Forumu Başkanı Mili Shah, “Diyabetin, kişinin diyetten egzersize, en iyi detoks ve oksijenasyona kadar üzerinde çalışması gereken çoklu organ tutulumu var. Diyabetik komplikasyonları ve doku hasarını iyileştirmenin anahtarıdır ve ayrıca genel damar tıkanıklığını da iyileştirir. “

Beykoz Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Beykoz Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Diyabet, kendi içinde yukarıdan aşağıya daha fazla hastalığa dönüşerek gözü, böbreği, beyni ve hatta kardiyo vasküler sistemleri etkileyebilir.

Forum, hem orta hem de yüksek gelirli ülkelerde hızla artan diyabet prevalansına ilişkin DSÖ verilerinden alıntı yapmaktadır. Hindistan, diyabetten etkilenen ülkeler açısından ikinci sırada yer alıyor.

Mevcut diyabet yönetimi uygulamaları yalnızca kan şekerini kontrol etmekle sınırlıdır. Center For Kurucu Direktörü Anupam Gaur, “Tıbbi ozon tedavileri, sorunun temel nedenini hedeflemede, hastalara mitokondriyal işlevlerini artırmada, istenen genetik ifadelerini yeniden düzenlemede ve mikrobiyomlarını restore etmede yardımcı olacak ümit verici ve yararlı bir kaynak olarak geliyor. Optimum Sağlık, Gurgaon.

Forum, diyabet hastalarının neredeyse yüzde 15’inin diyabetik ayak ülseri geliştirdiğini söylüyor. Kötü şeker kontrolü, ayağa yapılan önemsiz travma, cilt çatlamasına ve ülsere dönüşmesine neden olur. Bu tür hastaların yaklaşık yarısı geleneklerden dolayı amputasyona uğrar.

Bu nedenle diyabetik ayak ülserlerinin erken teşhisi önemlidir. Ozon tedavisi dokuya daha fazla oksijen sağlar. Ozon, dolaşımı ve iyileşmeyi iyileştirmek için trombositlerle çalışır.

Ortopedi Cerrahı Gautam Shah’ın dediği gibi, “Ozon tedavisi, oksijenlenmeyi artırarak ve uzuvdaki kan dolaşımını iyileştirerek diyabetik ayak ülserinin ampütasyonunu önler. Enfeksiyonu azaltarak diyabetik ülserin iyileşmesine yardımcı olur, şişmeye ve ağrının azalmasına yardımcı olur. “

Ozon Terapisi 1814’te icat edildi ve ilk olarak Birinci Dünya Savaşı sırasında hardal gazı yanıklarını ve septik yaraları tedavi etmek için denendi.

Biter …

BEYKOZ İLÇESİ , BEYKOZ MERKEZ , ACARKENT , ACARLAR , ANADOLUHİSARI , ANADOLUKAVAĞI , BAKLACI , BEYKOZ , CAMLIBAHÇE , ÇAVUŞBAŞI , ÇENGELDERE , ÇİFTLİK , ÇİĞDEM , ÇUBUKLU , FATİH , GÖKTÜRK, GÖZTEPE , GÜMÜŞSUYU , İNCİRLİKÖY , KANLICA , KAVACIK SEMTİ-MAHALLESİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara