preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Bahçelievler Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Bahçelievler Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Bahçelievler Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

SELÜLİT TEDAVİSİNDE OZON TEDAVİSİ 2021 2022 2023

Ozon, farklı mekanizmalarla selülitte ozon etkilidir. Deride biriken yağ asitleri ile etkileşime girerek yağ zincirlerinin kırılmasına ve vücuttan atılmasına neden olur. Ayrıca eritronların oksijen taşıma kapasitesini arttırır ve kılcal damarlarda kan dolaşımının düzelmesiyle yağ dokularının metabolizmaları normale döner. Yapılan çalışmalarda ozon tedavisinin geleneksel selülit tedavisine göre daha etkili olduğu ortaya çıktı.

Bahçelievler Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Bahçelievler Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Bu incelemenin amacı, ozon tedavisi ile ilgili yanlış anlamaları ve şüpheleri ortadan kaldırmak ve biyolojik sıvılarda çözünmüş ozonun biyokimyasal ve farmakolojik etki mekanizmalarını açıklığa kavuşturmaktır. Laboratuvarımızda son on yılda gerçekleştirilen çalışma, bazı hastalıklarda ozon tedavisinin anlaşılması ve önerilmesi için kapsamlı bir çerçeve çizilmesine olanak sağlıyor. Bu raporun klinik bilim adamları arasında bir diyalog açacağı ve hekimleri ozon tedavisinin yararlı etkileri konusunda bilgilendireceği umulmaktadır.

Ozon tedavisi, yirminci yüzyıldan beri güvenli, kullanışlı ve ucuz olduğu için çeşitli alanlarda doktorlar tarafından kademeli olarak kabul görmüştür. Özellikle girişimsel cerrahi uygulamalarında tatminkar sonuçlarla çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Lomber disk herniasyonu, diz osteoartriti, revaskülarizasyon sonrası doku iskemi-reperfüzyonu, felç ve kanser için ozon tedavisi, girişimsel cerrahinin etkinliğini artırabilir ve postoperatif akut ve kronik komplikasyonları azaltabilir. Girişimsel tedavide ozon tedavisi beklentileri ve altta yatan etkinlik mekanizmaları daha fazla araştırmaya ihtiyaç duyar.

BAHÇELİEVLER İLÇESİ , BAHÇELİEVLER MERKEZ , BASINSİTESİ , CUMHURİYET , ÇOBANÇEŞME , FEVZİÇAKMAK , HÜRRİYET , KOCASİNAN , ŞİRİNEVLER , SİYAVUŞPAŞA , SOĞANLI , YAYALA , YENİBOSNA , ZAFER MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara