preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Bağcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Bağcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Bağcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

OZON BEDENİMİZİ NASIL ETKİLİYOR? 2021 2022 2023

Beyaz kan hücresi dediğimiz ozon, enfeksiyonlara karşı savunma hücresi olarak bilinen hücrelerin oluşumunu ve işlevlerini arttırır. En güçlü ve en koruyucu dezenfektanlardır. Ozon vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Dışarıdan alabileceğiniz her türlü enfeksiyona karşı vücudunuzu güçlendirir. Direncinizi artırır. Bağışıklık sisteminin zayıflığına bağlı olarak her hastalığı iyileştirir. Vücudunuzdaki en güçlü dezenfektandır. En önemli kısmı ozonun bakteri, virüs ve mantarları öldürmesidir.

Bağcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Bağcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

OZON TEDAVİSİ İLE VÜCUTTA NE TÜR DEĞİŞİKLİK GÖRÜYOR?

Ozon tedavisi sonucunda yenilenmiş, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Ozon tedavisi ile cilt kan dolaşımını arttırır ve bu aktivitelerin gerçekleştirilmesinde rol oynar.
Sonunda; Ozon tedavisi ile daha temiz, yenilenmiş, daha yumuşak ve tazelenmiş bir cilde kavuşursunuz.

  • Hücrelere ve dokulara giden kan dolaşımını artırır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bulaşıcı hastalıklara karşı direnci artırır.

OZON TEDAVİSİNİN UYGULAMA YÖNTEMLERİ

Ozon tedavisindeki en yaygın yöntemler şu şekilde bilinmektedir;

50-200 ml kan alma ve tedaviye göre dozu belirlenen ozon ile karıştırılarak tekrar kişiye verilmesini içeren “Major Metot”.

“Minör Metot” 2-5 cc arası kan alma ve belirlenen dozajda ozon ile karıştırılarak kasa enjekte edilmesini içeren yöntemdir.

“Deri altı” dediğimiz ozon tedavisi yönteminde ise belirlenen hacim dozundaki ozon gazı ince bir iğne ile deri altına enjekte edilir.

CİLT YAŞLANMASINDA OZON TEDAVİSİ

İlerleyen yaşımızla birlikte yüz hatlarımız daha da netleşiyor. Bunu önlemek için bazı kremler ve tedaviler uyguluyoruz. “Yaşlanmayı geciktirme” adı verilen yöntem, “geriye doğru yaşlanma” olarak da bilinir. Cildin yaşlanmasına karşı taleplere yanıt olarak cildin gençleşmesi için pek çok şey duyar ve uygularız. Yapılacak birçok prosedür var. Bunlardan biri ozon tedavisi yöntemidir. Ozon sayesinde oksijen dokular tarafından daha iyi kullanılabilir. Bağışıklık sistemi harekete geçirilir ve cildinizdeki farkı görebileceksiniz.

BAĞCILAR İLÇESİ , BAĞCILAR MERKEZ , BAĞLAR , BARBAROS , ÇINAR , DEMİRKAPI , FEVZİÇAKMAK , GÖZTEPE , GÜNEŞLİ , HÜRRİYET , İNÖNÜ , KAZIMKARABEKİR , KEMALPAŞA , KİRAZLI , MAHMUTBEY , SANCAKTEPE , YAVUZSELİM , YENİGÜN , YILDIZTEPE , YÜZYIL MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara