preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Avcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Avcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Avcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon Tedavisi Bölümü

Latince bir kelime olan “ozon“, “koklamak” anlamına gelir. Ozon, bildiğimiz gibi atmosferin üst katmanlarında UVB ışınlarının O2’nin O3’e dönüşmesi ile oluşan bir gazdır. Ağır bir gazdır ve kendine has bir kokusu vardır. Ozon ilk olarak 1800’lerin sonlarında bir Alman Kimyager olan Christian Friedrich Schönbein tarafından tanımlandı. Ozon yüzey temizliği, su temizliği, sanitasyon için kullanılır ve virüsleri ve bakterileri öldürür. Ozon solunduğunda toksik olduğu için solunarak alınamaz. Sadece zeytinyağı ile üretilen krema olarak uygulanabilir. Diğer yağlarla karıştırılırsa alev alır. Veya doğrudan bir kas veya eklem içine enjekte edilebilir. Ayrıca “majör hemoterapi” denen bir yöntem daha vardır Bu yöntemde hastanın kanı ozonla zenginleştirilerek vakumlu şişeye aktarılır ve hastaya geri verilir.

Avcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Avcılar Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon, Yunancada “koklamak” demektir. Yer seviyelerine yakın bulunan hava partikülüdür. Ozon, bileşenleri sayesinde güçlü bir oksitleyici ve dezenfekte edici özelliğe sahip olduğundan, içme suyu sağlayan arıtma tesislerinde mikrop öldürücü olarak kullanılmaktadır. Ozon tedavisi ile son yıllarda sıkça anılan ozon tedavisi kelimelerini duyuyoruz. Ozonun hayatımızdaki öneminin arttığını düşünebiliriz.

OZON TEDAVİSİ NEDİR? 2021 2022 2023

Ozon gazı kullanılarak yapılan yapıcı tedavilere “ozon tedavisi” denir. Oldukça eski bir tedavi yöntemi olan “ozon tedavisi” günümüzde de faydalarının ortaya çıkmasıyla aşırı bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Ozon tedavisinin en önemli özelliği, “alternatif bir ilaç” olmaktan çok, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış, oldukça etkili bir tedavi olarak bilinmesidir.

Almanlar tarafından “kan yıkama” olarak adlandırılan ozon tedavisi pek çok hastalıkta kullanılmış ve uygulanmaya devam etmektedir. Ozon tedavisinin en önemli özelliği hastaya ve hastalığa özgü birçok farklı şekilde sağlanabilmesidir.

AVCILAR İLÇESİ , AVCILAR MERKEZ , AMBARLI , CİHANGİR , DENİZKÖŞKLER , FİRÜZKÖY , GÜMÜŞPALA , PARSELLER , TAHTAKALE , ÜNİVERSİTE , YEŞİLKENT MAHALLESİ-SEMTİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara