preloader
Edit

Hakkımızda

Nişantaşı Clinic 2010 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi duyururuz.

İletişim

Ataşehir Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

  • Home
  • -
  • Ozon Tedavisi
  • -
  • Ataşehir Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
 Ataşehir Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ataşehir Ozon Terapi Tedavileri 2021 2022 2023

Kan ozon tedavisi, tıbbi ozon kullanan bir aşılama tedavisidir. Bu terapi ozon gazını vücuda enjekte etmez çünkü ozon gazının kendisi insanlara zararlı olabilir.
Bu, çekilen kanınızın önce ozon ilavesiyle reaksiyona gireceği ve daha sonra bu kanın intravenöz olarak vücudunuza geri gönderileceği bir tedavidir.


Daha spesifik olarak, az miktarda ozon gazı içeren tıbbi ozon, halihazırda çekilmiş bir kan torbasına enjekte edildiğinde, kandaki alyuvar hücreleri oksijen alarak parlak kırmızıya dönecek ve bu anda ozon gazını tamamen söndürecektir. Ardından ozona tepki olarak aktive olmuş bu kanı intravenöz olarak geri verdiğinizde, vücudunuzdaki kan uyarılacak ve çeşitli reaksiyonları başlatacaktır.


Kan ozon tedavisi sonuç olarak vücudunuzun bağışıklık gücü ve hücrelerin aktivasyonu gibi temel işlevlerini etkilediğinden, hastalıkların önlenmesi ve tedavisi ve gençleştirme (yaşlanma karşıtı tedaviler) gibi amaçların genişletilmesi için kullanılmıştır.
Avrupa ve Amerika’da, bu terapi sıklıkla kanser hastalarına yardımcı bir terapi olarak sağlanmıştır.

Ataşehir Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları
Ataşehir Ozon Tedavisi 0532 173 4989 Terapi Fiyatları

Ozon tedavisinin üç ana etkisi

Bağışıklık Gücünü Arttırmak

Ozon, kırmızı kan hücrelerinin yanı sıra kanda bulunan lipit ve suya tepki olarak ozonid adlı oksitlenmiş bir madde üretir. Ozonide, vücudunuzun bağışıklığını uyarır ve kan dolaşımınızı iyileştirir.

2. Vücutta Başlangıçta Var Olan Antioksidatif Potansiyeli İyileştirme

Yaşlandıkça vücudunuzdaki aktif oksijeni nötralize eden antioksidan enzimlerin miktarı azalacaktır. Kan ozon tedavisi, ozon reaksiyonunda kanın uyarmasıyla antioksidan enzimlerin üretimini teşvik ettiği için antioksidan gücünüzü artırır.

3. Oksijen kullanım oranını artırarak hücreleri aktif hale getirmek

İlk yıllarınızda, vücutta alınan oksijenin yüksek kullanım oranının tadını çıkarır ve aynı zamanda onu verimli bir şekilde enerjinize dönüştürürsünüz.
Bununla birlikte, yaşlandıkça, oksijen kullanım oranınız azalacak ve enerji üretim etkinliğiniz bozulacaktır.

Geçmiş araştırma verileri, kan ozon tedavisinin, hücrelerdeki mitokondri işlevlerini geliştirdiği ve sonuç olarak oksijen kullanım oranını iyileştirdiği için ATP üretiminin enerjinizin kaynağı olmasını teşvik ettiğini göstermiştir. Böyle bir gerçeğin, ozon tedavisinin yaşlanmayı geciktirme çabalarında etkili olduğunun ezici bir kanıtı olduğu iddia edilebilir.

ATAŞEHİR İLÇESİ , ATAŞEHİR MERKEZ , ATATÜRK , BARBAROS , ESATPAŞA , FERHATPAŞA , FETİH , İÇERENKÖY , İNÖNÜ , KAYIŞDAĞI , KÜÇÜKBAKKALKÖY , MUSTAFAKEMAL , NAMIKKEMAL , ÖRNEK , YENİÇAMLICA , YENİSAHRA SEMTİ-MAHALLESİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara